Vlasy

Trápia vás riedke vlasy, vypadávanie vlasov či plešatosť? Vyskúšajte neinvazívne spôsoby liečby na našej estetickej klinike v Bratislave. Nájdeme riešenie na mieru pre váš problém.

Vlasy

Trápia vás riedke vlasy, vypadávanie vlasov či plešatosť? Vyskúšajte neinvazívne spôsoby liečby na našej estetickej klinike v Bratislave. Nájdeme riešenie na mieru pre váš problém.

Liečba mezoterapiou je nechirurgické kozmetické riešenie zamerané na odstránenie problémových oblastí v tele, ako je celulitída a nadváha. Pomôže pri tvarovaní tela a omladení tváre a krku. Mezoterapia je však veľkým pomocníkom pri stimulácii rastu vlasov. Injekčne sa do kože hlavy aplikujú rôzne typy liečiv, vitamínov a minerálov, ktoré kožu a vlasové folikuly vyživia. Po aplikácii je vlasová pokožka elastickejšia, vlasy vyzerajú zdravšie, sú pevnejšie, menej sa lámu a vypadávajú. Obsah našich injekcií sa mení v závislosti vášho problému a oblasti, ktorá má byť ošetrená. Mezoterapia na vlasy stimuluje a podporuje rast vlasov.

Ide o nechirurgickú metódu, ktorá spočíva v aplikácii vlastnej krvnej plazmy do podkožného tkaniva. Ošetrenie je bezpečné, netoxické a vašej pokožke úplne prirodzené, pretože plazma je získavaná odstredením z vlastnej krvi pacienta. Plazmaterapiu je možné aplikovať aj do vlasovej časti hlavy, je účinná aj pri liečbe plešatosti. Vpichovaná plazma v oblasti vlasových lôžok podporuje obnovu a rast vlasového tkaniva. V závislosti od potreby je vhodné absolvovať 4 až 6 ošetrenia, v 2-týždňových intervaloch. Výsledok sa naplno prejaví v priebehu niekoľkých týždnov a účinky tejto terapie pretrvávajú 6-8 mesiacov. Výsledkom terapie sú pevnejšie, hustejšie a kvalitnejšie vlasy

Hydrafacial X Keravive: Procedúra prvá svojho druhu, ktorá na pokožke hlavy využíva našu patentovanú technológiu odsávania, ktorá zlepšuje zdravie pokožky hlavy a dopomáha k prirodzenému rastu vlasov. Procedúra pozostáva z 3 krokov: 1) Vyčistenie pleti, pri ktorom sa stimulujú folikuly pomocou ľahkého odsávania a exfoliácie. 2) Vyživenie, kde napĺňa vyčistené folikuly a okolitú pokožku peptidmi a hydratuje ju. Posledným 3) krokom je Boosting, ktorý podporuje rast vlasov denným peptidovým sprejom. 

DermaPen je ošetrenie, ktoré využíva fyziologické schopnosti kože na jej vlastnú regeneráciu. DermaPen pomocou mikroihličiek vytvára v pleti tisíce kanálikov, ktoré spustia imunitnú reakciu tela a aktivujú rastové faktory. Proces podporuje obnovu kožných buniek, tvorbu nového kolagénu a posilňuje obranyschopnosť pleti. Zároveň sa tvoria nové kožné bunky. To všetko za minimálnu dobu hojenia a diskomfortu pri ošetrení. Malé zvislé vpichy nepoškodzujú vrstvy kože ako iné ihličkové metódy, preto sa koža hojí rýchlejšie.

Aj vám pomôžeme vyzerať podľa vašich predstáv

Zdôverte sa nám s vaším problémom

Čo pre vás ešte môžeme urobiť?