O nás

O nás

Vitajte u nás v raji starostlivosti o vašu krásu. THE CARE CLINIC nie je iba prestížnou klinikou estetickej medicíny v Bratislave. Voláme sa „THE CARE“, lebo nás to vystihuje. U nás sa nebudete cítiť ako ďalšie číslo v poradí. Budeme vás hýčkať našou starostlivosťou. Sme tu od toho, aby sme vyriešili váš estetický problém tou najefektívnejšou cestou. Aby ste sa cítili krajšie, mladšie a sebavedomejšie. Špecializujeme sa na omladzovanie tváre, formovania tela cez neinvazívne postupy a technológie, odstránenie ochlpenia a permanentný make-up. Náš starostlivý tím zložený z lekárov a estetických odborníkov s radosťou vyrieši každú vašu požiadavku. Príďte na bezplatnú konzultáciu a presvedčte sa sami.

Náš tím

Dr. Moataz Alfares – lekár estetickej medicíny – The Care clinic

Moataz Alfares

Lekár estetickej medicíny

Som medzinárodne uznávaný certifikovaný odborník v oblasti estetickej, anti-ageingovej a regeneratívnej medicíny a kozmetológie. V estetickej medicíne je nesmierne dôležité dbať na detaily a vnímať človeka ako celok. Pre každého klienta preto vytváram individuálny liečebný plán, aby sme dosiahli požadované výsledky a maximálnu spokojnosť. Mojim klientom prinášam najnovšie inovácie v oblasti estetickej medicíny a pomáham im získať sebavedomie, ktoré im umožní žiť naplno.

 Môj akademický titul pochádza z medicínskej univerzity Sophia Antipolis v Nice, vo Francúzsku. Za svoju 20-ročnú prax som pôsobil nielen na Slovensku, ale aj v Španielsku, Saudskej Arábii a Sýrii. Som aktívnym členom mnohých asociácií v oblasti estetickej medicíny a vzdelávania vrátane:

  • IMCAS Academy (International Master Course on Aging Science), 
  • AMWC (Academy Aesthetic & Anti-Aging Medicine World Congress) a 
  • AMS (Estetic Multispecialty Society).

 

Okrem toho pravidelne školím a prednášam na miestnych a medzinárodných workshopoch a kongresoch, kde svoje skúsenosti a vedomosti zdieľam s odborníkmi z celého sveta.

Huda AlHerakiová – kozmetička – The Care clinic

Huda AlHerakiová

Kozmetička

Kozmetickému poradenstvu sa venujem viac ako 13 rokov. Mám za sebou širokú prax z môjho pôsobenia na Slovensku, Španielsku, v Dubaji, Saudskej Arábii a Sýrii. Pomôžem vám v oblasti ošetrenia tváre, tela, alebo vám vyčarím krásny permanentný make-up.

Kristína Mináriková – kozmetička – The Care clinic

Kristína Mináriková

Kozmetička

V roku 2013 som úspešne absolvovala štúdium v Bratislave ako kozmetička a vizážistka a odvtedy sa aktívne venujem tomuto odboru. Rada vám poradím v oblasti kozmetiky a zdravého stravovania vrámci skrášľujúcich telových procedúr. 

Klinika The Care

Tešíme sa na vás v príjemných priestoroch našej kliniky estetickej medicíny v Bratislave v Novom meste s krásnym výhľadom na Kuchajdu.

Aj vám pomôžeme vyzerať podľa vašich predstáv

Zdôverte sa nám s vaším problémom