Ruky

Ak vás trápia fľaky na rukách, vrásky či iné estetické vady, na našej estetickej klinike v Bratislave vám vieme pomôcť vyriešiť váš problém vhodnou neinvazívnou metódou. 

Ruky

Ak vás trápia fľaky na rukách, vrásky či iné estetické vady, na našej estetickej klinike v Bratislave vám vieme pomôcť vyriešiť váš problém vhodnou neinvazívnou metódou. 

Kolagenéza je jedným z hlavných atribútov prípravku radiesse, ktorý vďaka svojmu jedinečnému zloženiu navodzuje zvýšenú produkciu kolagénu. Kolagén je proteín, ktorý tvorí až 70 % kože, patrí vôbec k najdôležitejším a najzastúpenejším proteínom v ľudskom tele. Radiesse vyplňuje, liftuje a omladzuje pokožku. V priebehu niekoľkých týždňov až mesiacov sa postupne vytvára hustá kolagénová sieť, ktorá sa klinicky prejavuje liftingovým efektom a konturovaním obrysov. Radiesse je možné aplikovať takmer do ktorejkoľvek časti pokožky, toto ošetrenie je vhodné aj na rejuvenizáciu rúk.

Kyselina hyalurónová je dôležitou a prirodzenou súčasťou väziva. S pribúdajúcim vekom v koži podstatne ubúda koncentrácia kyseliny hyalurónovej, ktorá dokáže viazať množstvo vody. Kožné väzivo teda ukladá menej vody, a tým pôsobí koža neelastickým dojmom a má sklon k tvorbe vrások. Kyselina hyalurónová sa používa ako výplňový materiál a slúži na vypĺňanie pokožky na rukách a pre dosiahnutie mladšieho výzoru.

Skinbooster je ošetrenie zamerané na hĺbkovú regeneráciu pleti. Do kože sa aplikuje kyselina hyalurónová. Ošetrenie je určené pre suchú a dehydrovanú pleť, ktorá vekom stráca svoju elasticitu. Kyselina hyalurónová omladzuje, odstraňuje jemné vrásky a podporuje tvorbu kolagénu. Ošetrenie je bezbolestné, pleť je pred zákrokom znecitlivená anestetickým krémom. Ošetrením dosiahnete spevnenie pokožky rúk, hĺbkovú hydratáciu kože a efekt omladenia rúk.

Detoxikácia, exfoliácia, regenerácia a hydratácia pleti – to všetko teraz komplexne v jednom ošetrení. Riešime pigmentácie, dehydratáciu pokožky a vrásky. Nechajte sa hýčkať kvalitným ošetrením Hydrafacial Elite, po ktorom sa môžete vybrať rovno do spoločnosti. Je to efektívna alternatíva k invazívnym zákrokom. Omladzuje unavenú pleť a vracia jej elasticitu. Po ošetrení budete mať krásnu hydratovanú a vypnutú pokožku. Účinnosť tohto zákroku potvrdzujú aj klinické štúdie dermatológov z USA.

Aj vám pomôžeme vyzerať podľa vašich predstáv

Zdôverte sa nám s vaším problémom

Čo pre vás ešte môžeme urobiť?