Chudnutie, svalstvo a celulitída

Nadbytočný tuk a celulitída vedia poriadne znepríjemniť život. Dá sa to veľmi efektívne riešiť modernými neinvazívnymi metódami. Vyberte si z ponuky na našej estetickej klinike v Bratislave.

Chudnutie, svalstvo a celulitída

Nadbytočný tuk a celulitída vedia poriadne znepríjemniť život. Dá sa to veľmi efektívne riešiť modernými neinvazívnymi metódami, pri ktorých sa Vám budujú aj svaly! Vyberte si z ponuky na našej estetickej klinike v Bratislave.

Metóda X-WAVE ponúka najlepšie výsledky pri zlepšovaní textúry pokožky. Je vhodná na zlepšenie pružnosti pokožky, jej spevnenie, ako aj na redukciu nadmerného tuku. X-WAVE dosahuje najlepšie výsledky pri neinvazívnom ošetrení celulitídy, jaziev a strií. Všetko s dlhotrvajúcimi viditeľnými výsledkami.

Prvý a jediný prístroj kombinujúci rádiové vlny s ultrazvukom na dokonalé napnutie pokožky. Kombinácia mechanického a tepelného pôsobenia zabezpečí redukciu tuku spolu s napnutím pokožky a preto patrí Exilis ULTRA 360 medzi najúčinnejšie metódy tvarovania postavy.

Zbavte sa opuchov, napätia v končatinách a schudnite rýchlejšie. Zlepšením lymfatického systému cez lymfodrenáž sa efektívnejšie zbavíte toxínov z tela, čo napomáha rýchlejšiemu chudnutiu a tiež lepšiemu vstrebaniu zoštíhľujúcich produktov.

Chceli by ste odbúrať tuk a zároveň budovať svaly bez veľkej námahy? Revolučná novinka Emsculpt NEO je neinvazívna metóda s vysokou efektivitou za krátky čas. Zvyšuje podiel svalovej hmoty v priemere o 25 % a znižuje podkožný tuk v priemere o 30 %.

Vyskúšajte najnovšiu metódu na vypnutie ochabnutej pokožky. Je to špeciálne ošetrenie, ktoré prispieva k zníženiu zadržiavania tekutín, vypína pokožku a tuk sa následne na týchto miestach už neukladá. Vhodné na problémové partie, z ktorých neviete schudnúť ani pravidelným cvičením.

Aj vám pomôžeme vyzerať podľa vašich predstáv

Zdôverte sa nám s vaším problémom

Čo pre vás ešte môžeme urobiť?