Vrásky

Povedzte nie vráskam vďaka botoxu či kyseline hyalurónovej. Na našej estetickej klinike v Bratislave máme pre vás na výber z najnovších neinvazívnych riešení. Výber vhodnej metódy je vždy najlepšie s nami vopred skonzultovať podľa stavu vašej pokožky.

Vrásky

Povedzte nie vráskam vďaka botoxu či kyseline hyalurónovej. Na našej estetickej klinike v Bratislave máme pre vás na výber z najnovších neinvazívnych riešení. Výber vhodnej metódy je vždy najlepšie s nami vopred skonzultovať podľa stavu vašej pokožky.

Kyselina hyalurónová sa používa ako výplňový materiál a slúži na odstránenie defektu, ktorým môžu byť vrásky okolo úst, nosovo-ústne vrásky (vrásky medzi nosovými krídlami a kútikmi úst, ktoré sú niekedy veľmi hlboké a dodávajú tvári tvrdý výraz), mimické vrásky, ktoré sa napr. rokmi tak hlboko vryli, že ani prvé ošetrenia botulotoxínom neprinesú ihneď želaný efekt, vrásky v dekolte, tzv. “pokrčený“ dekolt.

Botulotoxín je látka schopná uvoľňovať svalové stiahnutia. Na tvári dokáže botox zmierniť až zamedziť zvýšenú mimickú aktivitu a tým vyhladiť mimické vrásky. Botulotoxínom je možné korigovať vrásky hnevu (glabella), vrásky na čele, vrásky v okolí očí, nosu (bunny lines), v okolí úst a brady (marionette lines, sad lines, mental crease). Účinok botulotoxínu trvá zhruba 4-6 mesiacov, jeho efekt postupne odoznieva a je potrebné aplikáciu zopakovať . Korekcia krku a dekoltu botulotoxínom je veľmi účinná a spoľahlivá metóda s minimálnym rizikom vedľajších účinkov.

Chemický píling je technika používaná na zlepšenie vzhľadu pokožky na tvári, na odstránenie pigmentových škvŕn a iných nedokonalostí. Chemický roztok sa aplikuje na pokožku a spôsobí jej olúpanie. Nová, regenerovaná pokožka je zvyčajne hladšia a menej vráskavá. Chemický píling pomáha ku hladšej pokožke a menšiemu počtu vrások.

Liečba mezoterapiou je nechirurgické kozmetické riešenie zamerané na omladenie tváre a krku. Mezoterapia sa aplikuje injekciami, ktoré obsahujú rôzne typy liečiv, vitamínov a minerálov. Sú zavedené do mezodermy – vrstvy tuku a tkaniva pod kožou. Náš špecifický biorevitalizačný komplex vyplní pokožku a regeneruje ju a úspešne bojuje proti starnutiu.

Plazmaterapiou aplikujeme krvnú plazmu za účelom omladenia pleti, ktorá dokáže aktivovať až 80 % vlastných rastových faktorov. Slúži na celkovú regeneráciu pokožky a regeneráciu kožných buniek. Vďaka tomuto procesu sa pokožka výrazne rozjasní, napne a vyhladí. Stimuluje pokožku a zlepšuje elasticitu kože. Klient si môže vybrať z dvoch možností – aplikácia čistej krvnej plazmy, alebo plazmy spojenej s kyselinou hyalurónovou. Plazmaterapiou možno dosiahnuť korekciu jemných vrások okolo očí, čela, medzi obočím, okolo úst a tiež korekciu nosovo – ústnych vrások.

Prvý a jediný prístroj kombinujúci rádiové vlny s ultrazvukom na dokonalé napnutie pokožky. Revolučné ošetrenie je vhodné na neinvazívne tvarovanie tela, rejuvenizáciu a omladenie pokožky od hlavy po päty. Omladiť sa dá pokožka tváre, ale aj krku, rúk či iných častí tela.

Zjednotená pokožka bez škvŕn, fľakov a rozšírených cievok s jednotným tónom pleti?Môže to byť aj vaša realita. Vyskúšajte jeden z najžiadanejších a najčastejších zákrokov na omladenie pleti na našej estetickej klinike v Bratislave.

Trápi vás nejednotný tón pleti, pigmentácia, strie, jazvičky po akné, či rozšírené póry? Túžite po pevnejšej a elastickejšej pleti?Vyskúšajte ošetrenie DermaPen, ktorý je výsledkom mnohoročného výskumu. Ide o najpokročilejšie a najrýchlejšie mikroihličkovacie zariadenie na trhu. Obnova pleti začína v spodných vrstvách, preto je toto ošetrenie veľmi účinné.

Omladenie tváre a hydratácia pleti v jednom? Skúste skinbooster. Zaručí vám prirodzené vyhladenie pokožky s dlhotrvajúcim účinkom. Zákrok je vhodný pre omladenie tváre, krku, dekoltu a rúk. Ošetrenie je rýchle, efektívne a takmer bezbolestné.

Detoxikácia, exfoliácia, regenerácia a hydratácia pleti – to všetko teraz komplexne v jednom ošetrení. Nechajte sa hýčkať kvalitným ošetrením Hydrafacial Elite, po ktorom sa môžete vybrať rovno do spoločnosti. Je to efektívna alternatíva k invazívnym zákrokom. Omladzuje unavenú pleť a vracia jej elasticitu. Po ošetrení budete mať krásnu hydratovanú a vypnutú pokožku. Účinnosť tohto zákroku potvrdzujú aj klinické štúdie dermatológov z USA.

Galéria zákrokov

Before After
Before After
Before After
Before After
Before After
Before After
Before After
Before After

Aj vám pomôžeme vyzerať podľa vašich predstáv

Zdôverte sa nám s vaším problémom

Čo pre vás ešte môžeme urobiť?