Starnutie

Omladenie pleti tváre aj tela sa dá dosiahnuť rôznymi metódami. Na našej estetickej klinike v Bratislave si môžete vybrať z niekoľkých efektívnych ošetrení v boji proti starnutiu. 

Starnutie

Omladenie pleti tváre aj tela sa dá dosiahnuť rôznymi metódami. Na našej estetickej klinike v Bratislave si môžete vybrať z niekoľkých efektívnych ošetrení v boji proti starnutiu. 

Chemický píling je technika používaná na zlepšenie vzhľadu pokožky na tele, na odstránenie pigmentových škvŕn a iných nedokonalostí. Chemický roztok sa aplikuje na pokožku a spôsobí jej olúpanie. Nová, regenerovaná pokožka je zvyčajne hladšia a menej vráskavá. Chemický píling pomáha ku hladšej pokožke a menšiemu počtu vrások.

Liečba mezoterapiou je nechirurgické kozmetické riešenie zamerané na omladenie tváre a tela. Mezoterapia sa aplikuje injekciami, ktoré obsahujú rôzne typy liečiv, vitamínov a minerálov. Sú zavedené do mezodermy – vrstvy tuku a tkaniva pod kožou. Náš špecifický biorevitalizačný komplex vyplní pokožku a regeneruje ju a úspešne bojuje proti starnutiu.

Plazmaterapiou aplikujeme krvnú plazmu za účelom omladenia. Dokáže aktivovať až 80 % vlastných rastových faktorov. Slúži na celkovú regeneráciu pokožky a regeneráciu kožných buniek. Vďaka tomuto procesu sa pokožka výrazne rozjasní, napne a vyhladí. Stimuluje pokožku a zlepšuje elasticitu kože. Klient si môže vybrať z dvoch možností – aplikácia čistej krvnej plazmy, alebo plazmy spojenej s kyselinou hyalurónovou. Plazmaterapiou možno dosiahnuť obnovu kožných buniek, plnšiu a pružnejsiu pokožku, regeneráciu pokožky a menej vrások.

Skinbooster je ošetrenie zamerané na hĺbkovú regeneráciu pleti. Do kože sa aplikuje kyselina hyalurónová, ktorá hydratuje pleť zvnútra. Ošetrenie je určené pre suchú a dehydrovanú pleť, ktorá vekom stráca svoju elasticitu. Kyselina hyalurónová omladzuje, odstraňuje jemné vrásky a podporuje tvorbu kolagénu. Ošetrenie je bezbolestné, pleť je pred zákrokom znecitlivená anestetickým krémom. Terapiou dosiahnete rozžiarenú pokožku a je prevenciou proti starnutiu pleti.

Botulotoxín je jednou z najúčinnejších a overených bezpečných látok v boji proti starnutiu. Účinne zredukuje vaše vrásky a prinavráti vám mladistvý vzhľad. Dokáže zmeniť štvorcovú tvár na oválnu, ale aj podvihnúť obočie či upraviť tvar brady.

Pomôžeme vám zjemniť vrásky, vymodelovať menšie nedostatky tváre, pozdvihnúť obočie, vyplniť, alebo zvýrazniť pery, alebo zjemniť kruhy pod očami. Kyselinou hyalurónovou môžeme korigovať jazvy,  či vyplniť pokožku rúk pre dosiahnutie mladistvého vzhľadu. 

Prvý a jediný prístroj kombinujúci rádiové vlny s ultrazvukom na dokonalé napnutie pokožky. Revolučné ošetrenie je vhodné na neinvazívne tvarovanie tela, rejuvenizáciu a omladenie pokožky od hlavy po päty. Omladiť sa dá pokožka tváre, ale aj krku, rúk či iných častí tela.

Ultherapy® pomáha poraziť čas v boji proti starnutiu, pretože stimuluje kolagén priamo na úrovni kože bez jej poškodenia a bez pomoci plastického chirurga. Pridajte sa ku 95% spokojných klientov tejto revolučnej metódy.

PROFHILO prináša okamžitý efekt omladenia pleti bez nepríjemných pocitov a bez pridaných chemikálií. Inovatívna metóda revitalizuje oslabenú starnúcu kožu tepelne stabilizovanou kyselinou hyalurónovou. Stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu pre krásne vypnutie pokožky.

Chcete zastaviť čas na pár rokov a mať krásnu tvár, krk, ruky či dekolt? Vyskúšajte radiesse. Radiesse je alternatívou kyseliny hyalurónovej a nový vstrebateľný výplňový materiál. Obsahuje látky, ktoré sa prirodzene vyskytujú v ľudskom tele. 

Zjednotená pokožka bez škvŕn, fľakov a rozšírených cievok s jednotným tónom pleti?Môže to byť aj vaša realita. Vyskúšajte jeden z najžiadanejších a najčastejších zákrokov na omladenie pleti na našej estetickej klinike v Bratislave.

Trápi vás nejednotný tón pleti, pigmentácia, strie, jazvičky po akné, či rozšírené póry? Vyskúšajte ošetrenie DermaPen, ktorý je výsledkom mnohoročného výskumu. Ide o najpokročilejšie a najrýchlejšie mikroihličkovacie zariadenie na trhu. Obnova pleti začína v spodných vrstvách, preto je toto ošetrenie veľmi účinné.

Detoxikácia, exfoliácia, regenerácia a hydratácia pleti – to všetko teraz komplexne v jednom ošetrení. Nechajte sa hýčkať kvalitným ošetrením Hydrafacial Elite, po ktorom sa môžete vybrať rovno do spoločnosti. Je to efektívna alternatíva k invazívnym zákrokom. Omladzuje unavenú pleť a vracia jej elasticitu. Po ošetrení budete mať krásnu hydratovanú a vypnutú pokožku

Obnovte povrch vašej pokožky s okamžitým učinkom. Peptidy zlepšujú stav pokožky bez nežiadúcich účinkov. HydroPeptide nájdete v najprestížnejších klinikách a kozmetologických salónoch a rovnako už aj u nás. Táto americká značka získala v posledných rokoch najprestížnejšie ocenenia v Európe, Ázii a USA.

Máte problémy s vráskami, suchou a unavenou pokožkou, alebo stratou objemu v tvári? RRS HA Long Lasting môže byť pre vás riešením. S neustálym starnutím kože naša pokožka prichádza o svoju prirodzenú pružnosť a elasticitu. RRS HA Long Lasting je estetická procedúra, ktorá pomáha riešiť tieto problémy pomocou kyseliny hyalurónovej. Je určená pre tých, ktorí hľadajú dlhotrvajúce riešenie proti starnutiu pokožky.

Aj vám pomôžeme vyzerať podľa vašich predstáv

Zdôverte sa nám s vaším problémom

Čo pre vás ešte môžeme urobiť?