Pleť

Nedokonalosti pleti sa dajú vyriešiť rôznymi neinvazívnymi metódami, alebo ich kombináciou. Poradíme vám vhodné ošetrenie na mieru podľa potrieb a stavu vašej pleti.

Pleť

Nedokonalosti pleti sa dajú vyriešiť rôznymi neinvazívnymi metódami, alebo ich kombináciou. Poradíme vám vhodné ošetrenie na mieru podľa potrieb a stavu vašej pleti.

Chemický píling je technika používaná na zlepšenie vzhľadu pokožky na tvári, na odstránenie pigmentových škvŕn a iných nedokonalostí. Chemický roztok sa aplikuje na pokožku a spôsobí jej olúpanie. Nová, regenerovaná pokožka je zvyčajne hladšia a menej vráskavá. Chemický píling pomáha pri liečbe niektorých druhov akné, pri odstraňovaní pigmentových škvŕn a na zjednotenie tónu pleti. Účinky pílingu sú tiež mladšia a hladšia pokožka a menej vrások.

Liečba mezoterapiou je nechirurgické kozmetické riešenie zamerané na omladenie tváre a krku. Mezoterapia sa aplikuje injekciami, ktoré obsahujú rôzne typy liečiv, vitamínov a minerálov. Náš špecifický biorevitalizačný komplex vypĺňa pokožku, regeneruje ju a pomáha v boji proti starnutiu. 

Je to ošetrenie zamerané na hĺbkovú regeneráciu pleti. Zaručí vám prirodzené vyhladenie pokožky s dlhotrvajúcim účinkom. Zákrok je vhodný pre omladenie tváre, krku, dekoltu a rúk. Je prevenciou proti starnutiu, zjemní drobné vrásky a rozžiari vašu pokožku. Ošetrenie je rýchle, efektívne a takmer bezbolestné.

Zredukujte vaše vrásky a odstráňte známky starnutia či únavy. Plazmaterapiou aplikujeme krvnú plazmu za účelom omladenia pleti, ktorá dokáže aktivovať až 80% vlastných rastových faktorov. Tzv. „drakuloterapia“ obnoví kožné bunky tváre a vlasov, napne vrásky, regeneruje pleť, urýchľuje proces regenerácie pleti po chirurgických zákrokoch a pomáha riešiť problém padania vlasov.

Detoxikácia, exfoliácia, regenerácia a hydratácia pleti – to všetko teraz komplexne v jednom ošetrení. Nechajte sa hýčkať kvalitným ošetrením Hydrafacial Elite, po ktorom sa môžete vybrať rovno do spoločnosti. Je to efektívna alternatíva k invazívnym zákrokom. Omladzuje unavenú pleť a vracia jej elasticitu. Po ošetrení budete mať krásnu hydratovanú a vypnutú pokožku. 

Trápi vás nejednotný tón pleti, pigmentácia, strie, jazvičky po akné, či rozšírené póry? Vyskúšajte ošetrenie DermaPen, ktorý je výsledkom mnohoročného výskumu. Ide o najpokročilejšie a najrýchlejšie mikroihličkovacie zariadenie na trhu. Obnova pleti začína v spodných vrstvách, preto je toto ošetrenie veľmi účinné.

Aj vám pomôžeme vyzerať podľa vašich predstáv

Zdôverte sa nám s vaším problémom

Čo pre vás ešte môžeme urobiť?