Exosome Asce plus

Exosomes Asce plus je jedným z najlepších riešení pre omladenie pleti; výsledkom spolupráce exozómov a aktívnych zložiek. Tento produkt hydratuje pokožku pomocou kyseliny hyalurónovej. Ďalej obsahuje retinol a kyselinu askorbovú, ktoré pozitívne ovplyvňujú vrásky a rozjasňujú pleť.

Exosome Asce plus

Exosomes Asce plus je jedným z najlepších riešení pre omladenie pleti; výsledkom spolupráce exozómov a aktívnych zložiek. Tento produkt hydratuje pokožku pomocou kyseliny hyalurónovej. Ďalej obsahuje retinol a kyselinu askorbovú, ktoré pozitívne ovplyvňujú vrásky a rozjasňujú pleť.

Často kladené otázky (FAQ):

Exozómy ASCE v patentovanej technológii ExoSCRTTM boli vyvinuté ako nová generácia regeneračnej terapie a terapie spomaľujúcej starnutie. Exozómy ASCE sú extracelulárne vezikuly o veľkosti nanometrov, ktoré sú najdôležitejším sprostredkovateľom medzibunkovej komunikácie a majú dve funkcie: regenerácia pokožky a proti-zápalové pôsobenie.

Exozómy obsahujú početné rastové faktory, pre zápalové cytokíny a genetické materiály zodpovedné za reparáciu tkanív a imunitnú moduláciu. Ovplyvňujú regeneráciu pokožky, podporujú hojenie a udržanie pevnosti pleti. 96 typov mRNA a viac ako 200 typov proteínov obsiahnutých v exozómoch ASCE+ sa vyznačuje proti-zápalovými, anti-aging, rozjasňujúcimi účinkami ale aj podporujú migráciu a proliferáciu buniek.

 Exozómy sú drobné vezikuly, ktoré sú uvoľňované bunkami. Obsahujú rôzne proteíny, lipidy a nukleové kyseliny, ktoré môžu mať množstvo priaznivých účinkov na telo. V prípade ASCE+TM HRLV pomáhajú exozómy podporovať rast nových vlasových folikulov, chrániť vlasy pred poškodením a predchádzať problémom s pokožkou hlavy

Okrem exozómov obsahuje ASCE+TM HRLV aj množstvo ďalších živín, ktoré sú prospešné pre zdravie vlasov. Patrí medzi ne biotín, meď, zinok a vitamíny A, C a E. Tieto živiny udržujú vlasy silné a zdravé a môžu tiež pomôcť predchádzať vypadávaniu vlasov. ASCE+TM HRLV je bezpečný a účinný produkt pre mužov aj ženy. Ľahko sa používa a môže byť nanesený na pokožku hlavy po zmiešaní s vodou cez injekcie, fyziologickým roztokom alebo je možné premiešať s plazmou.

Doba procedúry:

1 hodina: (samotné mikroihličkovanie trvá 5 min)

Trvanie efektu:

? mesiacov

Viditeľné výsledky:

Do ? dní

Cena:

od 470 €

Dr. Moataz Alfares – lekár estetickej medicíny – The Care clinic
Dr. Moataz Alfares

Postará sa o vás kvalifikovaný doktor lekárskej estetiky Dr. Alfares, ktorý sa môže pochváliť 20-ročnými skúsenosťami v oblasti estetickej medicíny. Jeho profesionálny prístup a odbornosť mu zabezpečili členstvo v mnohých prestížnych asociáciách (IMCAS Academy, AMWC a AMS) a pravidelnú účasť na miestnych aj medzinárodných kongresoch či workshopoch ako rečník a školiteľ.

Dr. Alfares je známy pre svoj zmysel pre estetické cítenie, vnímavosť a osobný prístup ku každému zákazníkovi. Dôkazom toho je množstvo pozitívnych 5-hviezdičkových recenzií na sociálnych sieťach a na Google. Vaša krása a pohodlie sú u nás v najlepších rukách.

Cenník procedúry

Exosome ASCE plus na tvár s Vital Injector 

300 €

Exosome ASCE plus former na tvár s Dermapen 4

470 €

Exosome ASCE plus na vlasy s Vital Injector

260 €

Exosome ASCE plus na vlasy s Dermapen 4

440 €

Recenzie

Veronika
Zobraziť viac
Pán doktor Moataz Alfares je veľký profík! Predtým som bola dvakrát na inej klinike kde ma zákrok veľmi bolel, ale dnes v The Care Clinic to bolo bezbolestné. Som veľmi spokojná! 🙂 Už budem chodiť len k vám.
Karina
Zobraziť viac
Úžasný pán doktor, super sestričky. S takým ľudským, tak isto aj odborným prístupom som sa na žiadnej inej klinike nestretla a to som ich kvôli svojej chorobe pobehala dosť. Teším sa na každé jedno ošetrenie. Môžem každému len odporúčať. 👍👍
Nikola
Zobraziť viac
Klobúk dole pred pánom doktorom, taký ľudsky a profesionálny prístup som už dlho nezažila. S výsledkom maximálne spokojná, nechala som si poradiť od doktora. Určite to nieje moja posledná návšteva. Ďakujem veľmi pekne.
Gia
Zobraziť viac
Dr Alfares is simply the best! Not only is he a fantastic doctor with excellent skills and in depth knowledge of aesthetic surgery, he also has an incredibly good eye with regards to what type of treatment is required for each individual client to guarantee the most beautiful and natural looking results. And on top of that he is a great person with an excellent team. I will become a regular for sure. Thank you!

Aj vám pomôžeme vyzerať podľa vašich predstáv

Zdôverte sa nám s vaším problémom